O FIRMIE

 
TS Patrol jest firmą koncesjonowaną działającą na terenie całego kraju. Od początku powstania, największą wartość „TS Patrol” stanowią ludzie.
Postawiliśmy na najwyższą jakość świadczonych usług oraz zatrudnienie odpowiedniej kadry, dopasowując jej umiejętności do wymagań naszych klientów.
Kadra odpowiedzialna za organizację ochrony, nadzór i kontrolę nad naszymi pracownikami, posiada wieloletnie doświadczenie w branży ochrony i bezpieczeństwa na różnych szczeblach, posiadającą min kwalifikacje POF, uprawnienia Kierowników ds. bezpieczeństwa, przeszkolenia, ratowania życia, p/poż, delegatów meczowych i wiele innych. Pozwala to na profesjonalne przygotowywanie planów ochrony i realizację zadań z nich wynikających.

Priorytetem w naszej działalności jest sprostanie wymaganiom każdego klienta, gdzie zapewnienie mu należytego poziomu bezpieczeństwa, jest realizowane przez profesjonalny i kompleksowy serwis doświadczonych fachowców. W naszej ofercie jesteśmy nastawieni na zindywidualizowane oczekiwania i w zależności od potrzeb Kontrahenta, staramy się zaproponować mu najbardziej optymalny wariant usług oferowanych przez nasza firmę.

Wysoka jakość świadczonych usług oraz rzetelność ich wykonywania przekłada się bezpośrednio na fakt powierzania nam ochrony mienia olbrzymiej wartości, wielu instytucji, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych

Nasza firma oparta wyłącznie na kapitale polskim. Dla naszych klientów jesteśmy solidnym gwarantem bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania związane z poziomem kosztów, jakością i skutecznością usług ochrony oraz komfortem codziennej współpracy.